8000 SZÉKESFEHÉRVÁR, TOLNAI UTCA 1. posta@vadex.hu +36 22 510 500

Társaságunk pályázatot hirdet a címben szereplő állás betöltésére.

 minosegugyi megbizott

Feladatok:
- minőségirányítási rendszer üzemeltetése (HACCP, IFS),
- termeléstámogatás, szervezési és adminisztrációs feladatok,
- kereskedelemi ügyintézés, szerződések előkészítése.

Elvárások:
- minimum középfokú szakirányú végzettség (élelmiszeripari/ vegyipari/ élelmiszeripari technikus/ laboráns/ mikrobiológus),
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
- hatékony kommunikáció és jó kapcsolatteremtési képesség,
- megbízhatóság, önállóság.

Előny:
angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk:
- stabil munkáltatói háttér,
- versenyképes fizetés,
- összetartó, profi csapat,
- munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés.

Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Munkavégzés helye:
Soponya, Petőfi Sándor út 275.

Munkavégzés kezdete:
azonnal

Érdeklődés:
vadfeldolgozási ágazati igazgató
+36 30 236 3172