8000 SZÉKESFEHÉRVÁR, TOLNAI UTCA 1. posta@vadex.hu +36 22 510 500

Társaságunk pályázatot hirdet a címben szereplő állás betöltésére.

C kategorias gepkocsivezeto allasajanlat

Feladatok:
- lőtt vad beszállítása gyűjtőfuvarozással,
- higiéniai előírások betartása, hűtőautó tisztán tartása.

Elvárások:
- „C” kategóriás jogosítvány,
- GKI vizsga,
- sofőr kártya,
- önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent:
Több éves hűtőfuvarozási tapasztalat.

Amit kínálunk:
- bejelentett munkaviszony,
- kiszámítható jövedelem,
- hosszú távú munkalehetőség,
- munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés.

Munkarend:
- kötetlen munkarend,
- alkalmanként hétvégi munkavégzés elrendelése szükségessé válhat.

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Munkavégzés helye:
Országos, alkalmanként külföldön is.

Munkavégzés kezdete:
Azonnali kezdéssel.

Érdeklődés:
Vadfeldolgozási ágazati igazgató
+36 30 236 3172