8000 SZÉKESFEHÉRVÁR, TOLNAI UTCA 1. posta@vadex.hu +36 22 510 500

Társaságunk pályázatot hirdet a címben szereplő állás betöltésére.

targoncas vadatvevo allasajanlat

Feladatok:
- beérkező lőtt vad átvétele, vállalatirányítási rendszerbe történő felvétele, készletkezelés,
- targonca kezelése, anyagmozgatás.

Elvárások:
- érvényes targoncavezetői engedély,
- targoncavezetői OKJ-s végzettség és tapasztalat,
- megbízhatóság, önállóság.

Előnyt jelent:
Több éves tapasztalat targoncavezetői munkakörben.

Amit kínálunk:
- bejelentett munkaviszony,
- kiszámítható jövedelem,
- hosszú távú munkalehetőség,
- munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés.

Munkarend:
- idényjellegű munkakör, egyenlőtlen munkaidő beosztással,
- időszakosan hideg környezetben való munkavégzéssel.

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő.

Munkavégzés helye:
Soponya, Petőfi Sándor út 275.

Munkavégzés kezdete:
Akár azonnali kezdéssel.

Érdeklődés:
Vadfeldolgozási ágazati igazgató
+36 30 236 3172